Vertybės ir principai
Partneriai
Mes remiame
Jūsų nuomonė
 

UAB „ECOLEX Baltic“ yra sparčiai auganti konsultacinė bendrovė, teikianti teisines bei specializuotas projektų rengimo ir valdymo paslaugas.

Jauna, bet patyrusi „ECOLEX Baltic“ komanda pasiruošusi padėti Lietuvos ar užsienio verslo subjektams, investuotojams, privatiems asmenims. Žinodami, kad daugumai mūsų klientų reikia teisinės pagalbos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse, glaudžiai bendradarbiaujame su kitų šalių konsultacinėmis bendrovėmis, advokatais ir advokatų kontoromis. Mūsų specialistai teikia paslaugas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Mes esame atsidavę savo klientams. Pagrindinis „ECOLEX Baltic“ tikslas yra teikiamų paslaugų kokybė ir dėmesys kiekvienam klientui. Mes stengiamės organizuoti savo darbą ir užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę laikydamiesi aukščiausių profesinių standartų, derindami darbuotojų ir konsultantų profesinę kompetenciją ir kliento verslo aplinkos išmanymą.

Suvokiame, kad tiek mūsų, tiek mūsų klientų sėkmė priklauso nuo sugebėjimo greitai reaguoti į besikeičiančią verslo aplinką. Todėl daug dėmesio skiriame kiekvieno iš mūsų profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui. Dauguma bendrovės konsultantų studijavo ir stažavosi užsienyje, nuolat kelia kvalifikaciją, tobulinasi įvairiuose kursuose bei seminaruose.

 

 

 


PRADŽIA | APIE MUS | VEIKLOS SRITYS | PRO BONO | KARJERA | KONTAKTAI

Atsakomybės ribojimas ir autorių teisės © ECOLEX BALTIC 2008