Šiame interneto tinklapyje pateikiama bendra informacija apie UAB „ECOLEX Baltic“, skirta esamiems ir potencialiems bendrovės Klientams bei informacija, susijusi su karjeros galimybėmis. Pateikta informacija negali būti suprantama kaip teisinė konsultacija ar bet kokio kito pobūdžio konsultacija Jūsų konkrečiu atveju. Informacijos paskelbimas šiame tinklalapyje nesukuria teisinių santykių tarp UAB „ECOLEX Baltic“ ir Kliento. UAB „ECOLEX Baltic“ neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius nuostolius, kurie gali kilti dėl to, kad buvo pasiremta interneto tinklapyje pateikta informacija. Dėl profesionalių konsultacijų visais Jums rūpimais klausimais prašome tiesiogiai kreiptis į UAB „ECOLEX Baltic“.

Šiame interneto tinklapyje nuorodos į kitus tinklapius pateikiamos tik informacijos tikslais, todėl UAB „ECOLEX Baltic“ neprisiima atsakomybės dėl galimybės jais naudotis bei neatsako už juose pateikiamą informaciją.

Autorių teisės į šį interneto tinklapį ir jame pateiktą medžiagą priklauso UAB „ECOLEX Baltic“, nebent yra nurodyta kitaip. Draudžiama be išankstinio raštiško UAB „ECOLEX Baltic“ sutikimo interneto tinklapį ar jo dalį ir bet kokią jame pateikiamą medžiagą atgaminti bet kokia forma ir būdu, išleisti, versti į kitą kalbą, adaptuoti ar kitaip perdirbti ir atlikti bet kokius kitus veiksmus, kuriais galėtų būti pažeistos autorių teisės.

 


PRADŽIA | APIE MUS | VEIKLOS SRITYS | PRO BONO | KARJERA | KONTAKTAI

Atsakomybės ribojimas ir autorių teisės © ECOLEX BALTIC 2008